Оплата

Порядок оформлення замовлення:

  1. Оформити замовлення Ви можете через інтернет-магазин у зручний для вас час, або зателефонувавши нам в офіс з 10:00 до 19:00 за тел. +38 044 237-12-23, +38 063-237-12-23
  2. Після оформлення замовлення через інтернет-магазин з Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер.
  3. З менеджером Ви погоджуєте вміст замовлення, цінову політику, комплектність, умови установки, час / дату доставки / установки, адреса доставки, умови оплати (готівковий, оплата картою в інтернет-магазин чи безготівковий розрахунок) і при необхідності отримуєте додаткову консультацію.
  4. При отриманні замовлення до його оплати Вам потрібно обов'язково перевірити комплектність замовлення - колір, розмір, модель, відсутність фізичних ушкоджень. Якщо у Вас виникають якісь питання щодо замовлення, Ви уточнюєте інформацію у менеджера нашої компанії.

Готівковий розрахунок:

Оформлене замовлення ви можете оплатити готівкою. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» і в графі «Оплата» вибрати пункт «Готівкою» і при отриманні замовлення ви оплачуєте його готівкою, в національній валюті, зі свого боку, для підтвердження оплати/купівлі менеджер має надати вам необхідні фінансові документи, які Ви повинні зберегти на час гарантійного обслуговування.

Оплата картою в інтернет-магазині:

Після оформлення замовлення ви можете оплатити його онлайн банківською картою Visa або MasterCart за допомогою платіжної системи Portmone. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» і в графі «Оплата» вибрати пункт «Оплата картою» . Потім для забезпечення безпеки ваших онлайн платежів, що є нашим пріоритетом , система має отримати від вас підтвердження платежу картою за допомогою 3D Secure, для завершення трансакції. Важливо! Реквізити платіжних карт вводяться на сайті portmone.com.ua в захищеному режимі та недоступні співробітникам!

Зверніть увагу!

При отриманні замовлення, оплаченого платіжною системою, ви обов’язково маєте мати при собі паспорт (документ, який засвідчує вашу особу)

Безготівковій розрахунок:

Після оформлення замовлення ви можете оплатити його по безготівковому розрахунку. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» в графі «Оплата» вибрати пункт «Безготівковий розрахунок» . Після чого менеджер магазину, з вами зв’яжеться і виставить Рахунок-фактуру, який ви можете оплати в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства, протягом 7 календарних днів. Як тільки кошти надійдуть на наш розрахунковий рахунок, ми зможемо відвантажити Вам оформлене замовлення.