(063) 237-12-23
(068) 245-35-03
0
0

Ваш кошик порожній!

Оформлене замовлення ви можете оплатити готівкою. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» і в графі «Оплата» вибрати пункт «Готівкою» і при отриманні замовлення ви оплачуєте його готівкою, в національній валюті, зі свого боку, для підтвердження оплати/купівлі менеджер має надати вам необхідні фінансові документи, які Ви повинні зберегти на час гарантійного обслуговування.

Після оформлення замовлення ви можете оплатити його онлайн банківською картою Visa або MasterCart за допомогою платіжної системи Portmone. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» і в графі «Оплата» вибрати пункт «Оплата картою» . Потім для забезпечення безпеки ваших онлайн платежів, що є нашим пріоритетом , система має отримати від вас підтвердження платежу картою за допомогою 3D Secure, для завершення трансакції. Важливо: реквізити платіжних карт вводяться на сайті portmone.com.ua в захищеному режимі та недоступні співробітникам!

Зверніть увагу! При отриманні замовлення, оплаченого платіжною системою, ви обов’язково маєте мати при собі паспорт (документ, який засвідчує вашу особу)

Після оформлення замовлення ви можете оплатити його по безготівковому розрахунку. Продавець: ФОП Ткаченко І.М, ІПН 3124303345. Для цього вам потрібно перейти в розділ «Корзина» в графі «Оплата» вибрати пункт «Безготівковий розрахунок» . Після чого менеджер магазину, з вами зв’яжеться і виставить Рахунок-фактуру, який ви можете оплати в касі будь-якого відділення банку або з розрахункового рахунку Вашого підприємства, протягом 7 календарних днів. Як тільки кошти надійдуть на наш розрахунковий рахунок, ми зможемо відвантажити Вам оформлене замовлення.

Якщо товар підлягає поверненню, то кошти можуть бути поверненні або готівкою, або на банківську карту у відповідності до купівлі товару.

Якщо ви оплатили ваш товар системою «Portmone», кошти будуть повернені на вашу банківську карту з якої була здійснена покупка, протягом 5 банківських днів, в залежності від банку-емітента клієнта.

Якщо оплата була здійснена через транспортну компанію «Нова Пошта» «накладним платежем», кошти будуть повернені на ваш розрахунковий рахунок протягом 7 банківських днів, після надходження товару по адресу складу транспортної компанії «Нова Пошта»: ФОП Ткаченко Ірина Миколаївна, м.Київ, склад №6 (вул. Василенка 2), +38(068)245-35-03.