(063) 237-12-23
(068) 245-35-03
0
0

Ваш кошик порожній!

Компанія «Sentry» спеціалізується на проектуванні, продажу та встановлення систем для забезпечення безпеки приватних володінь, підприємств малого і середнього бізнесу і ДЕРЖ установ.

Вивчивши і проаналізувавши потреби покупців на ринку охоронних систем, компанія «Sentry» розробила найбільш підходящий пакет унікальних рішень і обладнання в даних сегментах. У цей пакет входять як окремі товари для створення або доповнення охоронної системи, так і готові комплексні рішення розроблені експертами і професійними технічними фахівцями спираючись на багаторічний досвід в сфері забезпечення безпеки.

Основною метою нашої компанії є не просто продаж обладнання або комплексного вирішення, а забезпечення споживача надійною технікою, професійно грамотно підібраним комплексним рішенням для установки максимально ефективної системи для забезпечення безпеки приватного будинку, підприємства і т.д.

Також ми спільно з нашими партнерами і провідними світовими виробниками надаємо нашим клієнтам максимально розгорнуту інформацію в доступній формі про новітні розробки в індустрії Систем Безпеки, орієнтованих на рішення конкретних завдань безпосередньо під об'єкт.

В Інтернет-магазині sentry.com.ua надано великий вибір обладнання для організації або оптимізації системи для забезпечення безпекою Вашого будинку, офісу, підприємства і т.д.

Тут Ви зможете:

 • Підібрати цікаву модель обладнання для побудови професійної системи відеоспостереження, системи контролю доступу, домофонної системи, системи охоронної та пожежної сигналізації;
 • Вибрати вже готове комплексне рішення, розроблене нашими фахівцями керуючись багаторічним досвідом в даній сфері;
 • Придбати ліцензійне програмне забезпечення для розширення системи безпеки;
 • Для визначення вибору на тій чи іншій охоронній системі Вам не доведеться відвідувати багато магазинів, вивчати їх асортимент, втрачаючи свій час. У нашому магазині sentry.com.ua Ви легко і оперативно зможете замовити обладнання або готове комплексне рішення, не виходячи зі свого будинку, офісу. Наші кваліфіковані фахівці проконсультують Вас по телефону і при необхідності, виїдуть до Вас на об'єкт для твори більш конкретного прорахунку системи безпеки. Також наша, кур'єрська служба в найкоротші терміни доставить придбане Вами обладнання, як по Києву, так і по всій Україні.

Наша компанія має ряд наступних переваг:

 • Досить великий асортимент обладнання, який щодня поповнюється і оновлюється найсучаснішими технологіями в світі систем безпеки.
 • Спеціалізація в системах безпеки. За підтримки провідних світових брендів і керуючись своїм багаторічним досвідом і кваліфікованим персоналом, ми розробляємо свої комплексні рішення для забезпечення професійної та ефективної системи.
 • Розумна цінова політика. Наша компанія є дилером від світових виробників систем безпеки, завдяки чому, наші ціни є конкурентоспроможними і відповідають якості пропонованого товару.
 • Висока якість продукції. Вся наша продукція сертифікована і має гарантію від виробника.
 • Швидка і якісна доставка по всій Україні. Детальніше про умови доставки.
 • Надання кваліфікованих консультацій при підборі обладнання або комплексного вирішення. Наші професійні фахівці допоможуть підібрати обладнання, пояснять, як користуватися і нададуть послугу встановлення придбаного товару або комплексного вирішення.
 • Технічна підтримка. Наші фахівці з радістю проінформують або допоможуть в разі виникнення питань щодо придбаної продукції.
 • Технічне обслуговування. Для довговічною і ефективної роботи системи безпеки наша компанія може укласти договір на твір технічного обслуговування, як окремого обладнання, так і системи в цілому.
 • Зручність вибору потрібного обладнання. На нашому сайті sentry.com.ua ми забезпечуємо актуальну інформацію з максимально повним роз'ясненням характеристик по кожному товару. Щоб легко визначити щодо даного товару Ви можете використовувати різні типи фільтрів, порівнювати обладнання зі схожими характеристиками.

Для оформлення замовлення в нашому Інтернет-магазині досить зробити всього три дії:

 • Визначиться з товаром або готовим рішенням
 • Натиснути кнопку «Купити»
 • Заповнити форму замовлення
 • Після оформлення замовлення наші фахівці зв'яжуться з Вами для підтвердження і уточнення замовлення. Оплата проводиться в зручний для Вас способом, як за готівковий розрахунок, так і за безготівковим розрахунком.

При необхідності, Ви зможете отримати консультацію або кваліфіковану допомогу, зв'язавшись з нами по одному з номерів телефонів: +38 044 237-12-23, +38 063 237-12-23

#Будуємосвітбезпечним #Makingtheworldsafe