Бренд: Dahua
ЩО ТАКЕ PoE
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР DH-PFS3010-8ET-65
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, Wi-Fi точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
Кількість портів 10
- 8 портів: 10/100Mbps PoE; 2 порти 10/100Mbps Uplink
- Підтримка стандартів PoE IEEE802.3 af/at
- Максимальна потужність PoE: 65 Вт
- Кількість портів PoE: 8
- Таблиця MAC-адресів: 2K
- Живлення: AC 100–240В
Стандарти
- IEEE802.3
- IEEE802.3u
- IEEE802.3x
- IEEE802.3 af/at
Робоча температура: від -10° до +55°
Робоча вологість: від 10% до 90%
Розміри пристрою: 243х123х35 мм
Вага: 760 г
Загальні параметри
Тип пристрою
PoE-коммутатор
Основні
Dahua
https://www.bezpeka-shop.com/download/soft/dahua-software-for-mac64.zip
250
Вага, г
760
Кількість портів
10
8
Комплектація
Максимальна потужність, Вт
65
Напруга живлення / джерело живлення
AC 100–240 В