Бренд: Dahua
ЩО ТАКЕ PoE
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР DH-PFS3009-8ET1GT-96
Комутатори можуть бути використані для організації мережі: в лікарнях, школах, виробничих та медичних закладах, аеропортах і в інших громадських і домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220В. У таких випадках зручно, економічно вигідно і безпечно використовувати PoE-комутатори.
Кількість портів 9
- 8 портів: 10/100Mbps PoE; 1 порт 1000Mbps Uplink
- Підтримка стандартів PoE IEEE802.3 af/at, Hi-PoE
- Максимальна потужність PoE: 96 Вт
- Кількість портів PoE: 8
- Таблиця MAC-адресів: 2K
- Живлення: DC 53В
Стандарти
- IEEE802.3
- IEEE802.3u
- IEEE802.3x
- IEEE802.3 af/at
- Hi-PoE
Робоча температура: від -10° до +55°
Робоча вологість: від 10% до 90%
Розміри пристрою: 190x100x30 мм
Вага: 470 г
Загальні параметри
Тип пристрою
PoE-коммутатор
Основні
Dahua
https://www.bezpeka-shop.com/download/soft/dahua-software-for-mac64.zip
250
Вага, г
470
Кількість портів
9
8
Комплектація
Максимальна потужність, Вт
96
Напруга живлення / джерело живлення
DC 53 В