Контролер системи оповіщення IPC-MVRP

Код Товару::
8948-01
Артикул:
104180
Виробник:
Ipa Audio
Наявність:
Немає в наявності

22 770грн


Контролер системи оповіщення IPC-MVRP використовується для побудови багатозонних систем оповіщення про пожежу для забезпечення безпечної евакуації людей з будівлі. Контролер складається з інтерфейсу системи пожежного оповіщення на 30 зон, тривожної матриці і програвача тривожних повідомлень. Контролер підтримує кілька режимів відтворення тривожних повідомлень: трансляція оповіщення про пожежу на всі зони одночасно, тільки в певні зони або групи зон.
Слот для SD-картки для запису тривожних повідомлень розташований на тильній стороні блоку. Файл та номер зони співставляються автоматично.

Система може бути розширена до 300 зон. До 10 блоків може підключатися через роз'єм RJ45. При цьому на тильній стороні DIP-перемикачем встановлюється адреса пристрою в системі. Лінійний аудіовихід використовується для підключення підсилювачів системи пожежного оповіщення. На лицьовій панелі блоку передбачена світлодіодна індикація зон в яких відбулося спрацьовування. Також передбачений вбудований моніторний динамік з регулятором гучності.
Особливості

Багатозонний контролер системи оповіщення про пожежу.
Вбудований програвач тривожних повідомлень, матриця тривожних входів.
Можливість трансляції різних повідомлень в різних зонах оповіщення.
Режими тривожного оповіщення: трансляція повідомлень в усі зони одночасно, трансляція в певні зони, трансляція в групу зон.
SD-карта на 1 Гб для запису повідомлень поставляється в комплекті.

Технічні характеристики

Напруга живлення: ~220 В / 50 Гц
Споживана потужність: 15 Вт
Протокол зв'язку: RS422
Роз'єм для підключень: RJ45
Швидкість передачі даних: 4800 біт/с
Вага: 5 кг
Габаритні розміри: 484 x 302 x 88 мм
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары