SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 20Km

Код Товару::
9756-01
Артикул:
114096
Виробник:
UA
Наявність:
Немає в наявності

570грн


SFP модуль. Пропускна спроможність 1.25G. Довжина хвилі 1310nm. Максимальна відстань 20 км. Тип конектора SC. Підтримка технології WDM. Підтримка і контроль DDM
Відгуків: 0
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Похожие товары
Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
Тип устройства: медиаконвертер
1 509грн
Приймач-передавач ППВП-2.2_КМКС
Тип устройства: приемник-передатчик
1 138грн
Приймач-передавач ATIS AL-200 UHD (pair)
Тип устройства: приемник-передатчик
111грн